Kontaktujte nás

 

Mgr. Pavlína Sadilová

 

T: +420 702 075 185 | pavlina@balance4you.cz

PhDr. Petra Ulrichová, MBA

 

T: +420 777 574 611 | petra@balance4you.cz

Mezinárodní týden koučinku 18. - 24. 5. 2015

 

 

Podporujeme akci!

 

 

Mezinárodní týden koučinku, kterou každoročně vyhlašuje Mezinárodní federace koučů (ICF).

Týden zaměřený na propagaci profesionálního koučování. Jeho cílem je přiblížit široké veřejnosti co profesionální koučink skutečně je a jak výrazný posun  může vnést do života každého z nás.

 

Profesionální kouči z celého světa nabízejí v tomto jednom, ve všech zemích identickém týdnu, své aktivity zdarma. Propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF a seznamují veřejnost s rozdíly mezi profesionálním koučováním a tím, co se často za koučování vydává. Pro spoustu lidí je obtížné představit si, jak koučovací proces vypadá. Během tohoto týdne má proto každý příležitost vyzkoušet si ho a zažít na vlastní kůži.

 

Využijte akci a rezervujete si termín!

 

 

 

Pro firmy: Největším potenciálem každé firmy jsou lidé a investovat do jejich rozvoje se vyplácí. To je obecně známá pravda. Posíláte své zaměstnance na nejrůznější školení s vidinou rozvoje jejich pracovních dovedností a kompetencí? To je skvělé. Nicméně nezapomínejte na jejich osobní rozvoj! Kvalitní dům se pozná dle stabilních základů. Pokud člověk nestaví na vědomí svých vlastních schopností, možností, hodnot a nezná své vnitřní zdroje, o které se může kdykoliv opřít, nejsou mu získané znalosti k ničemu, protože je nedovede použít v praxi. Kombinací koučinku a soft skills trénínků dosáhnete maximálního možného využití lidského potenciálu.

 

Potřebujete zefektivnit týmovou spolupráci, komunikaci ve firmě, motivaci pracovníků, zvýšit kreativitu, zlepšit komunikaci se zákazníky, zvýšit efektivitu obchodních týmů? Chcete podpořit své pracovníky v prevenci vyhoření?

 

Uspořádáme akci na míru Vašich potřeb: workshop na téma příležitosti profesionálního koučování pro firmu, uspořádáme koučovací zóny, koučování jednotlivců, koučování týmu na téma Life Balance.

 

Kontaktujte nás a domluvte si setkání.

 

 

 

Pro jednotlivce: KÁVA S KOUČEM, spojte příjemné s užitečným. KÁVU A KOUČOVÁNÍ. Akce se koná dvakrát ročně na oslavu Mezinárodního týdne koučování 18. - 22. 5. a Mezinárodního dne kávy 1.10. Vyberte si svého kouče a společně si dopřejte dobrou kávu a profesionální koučování.