O nás

 

Jsme dvě ženy, kterým se zkřížily cesty, aby mohl vzniknout úžasný projekt. Pomáháme lidem najít životní rovnováhu - Life Balance.  

 

Obě jsme měly možnost učit se od těch nejlepších v oboru. Velkou životní zkušeností nám byla řada osobních setkání s Timothy Gallweyem, zakladatelem a guru světového koučinku, autorem osvědčené metody Inner Game. Pod jeho osobním vedením jsme absolvovaly nejdříve workshop The Inner Game Essentials, který jsme následně rozšířily o kompletní The Inner Game Core Program, první certifikovaný program The Inner Game International School v Evropě.

 

Jsme řádnými členy Mezinárodní asociace koučů (ICF), která je největší celosvětovou organizací svého druhu. Usiluje o profesionalizaci oboru koučování. Pracujeme dle standardů ICF. Jsme hrdými držitelkami certifikátu Inner Game Coach Practitioner, který vedl osobně Timothy Gallwey, zakladatel koučinku. Absolvovaly jsme kurzy Akreditovaný profesionální kouč, typologie MBTI, osobnostní rozvoj dle principů ENEAGRAMU.

 

 

Mgr. Pavlína Sadilová

 

Vystudovala jsem učitelství ČJ a AJ, ale více než za katedru mě to vždy táhlo k psychologii, typologii a neverbální komunikaci. Poznání, že"je to o nás a proto je to na nás" jsem promovala na "Životní univerzitě". Stručně: závodní sport, dlouhodobé pobyty v zahraničí; školství, PR, poradenství, business; budování několika firem; 3 děti, 2 z nich ve vrcholovém sportu. Ale také prožitek klinické smrti, obrovská osobní i partnerská krize, život v blahobytu i na úplném dně. To vše se stalo neoddělitelnou součástí mých životních zkušeností. To všechno vedlo k objevení cesty nejen k sobě samé, ale také k práci, kterou miluji, a to je koučování a lektorování.

Zaměřuji se především na specifickou problematiku koučování vztahů, ať už jde o vztahy partnerské, rodinné nebo pracovní. Mým velkým koníčkem je koučování ve sportu, kde v současné době pomáhám tenisovým nadějím v jejich růstu.

 

 

 

PhDr. Petra Ulrichová, MBA

 

Koučování se věnuji od roku 2009. Absolvovala jsem  odborné semináře a psychoterapeutické výcviky (Gestalt přístup v pracovním prostředí, Gestalt koučovací výcvik, Integrovaná psychoterapie Prof. Knoblocha). Zaměřuji se na koučování řídících pracovníků, začínajících podnikatelů a na koučování vztahů - partnerské, rodinné či pracovní. Koučuji v českém a anglickém jazyce.

Mám zkušenosti z práce pro nadnárodní společnosti. 18 let jsem pracovala v oblasti marketingové komunikace a PR. Věnuji se internímu marketingu, zkoumám komplexitu pracovních týmů, optimalizaci interních toků a motivaci.  Od roku 2005 samostatně podnikám. Vystudovala jsem marketing a management, doktorát v oblasti andragogiky - Využití teorií osobnosti a přístupů v koučovací praxi.

Ráda propojuji znalosti a zkušenosti z více disciplín. Hluboký respekt k jedinečnosti a potenciálu každého člověka je základním stavebním kamenem mé práce.

 

T: +420 702 075 185 | www.profi-coaching.cz

T: +420 777 574 611 | www.balancecoaching.cz