Služby pro firmy

 

 

 

Pro firemní zákazníky realizujeme projekty šité na míru. Člověk nefunguje izolovaně, ale každé ráno si do pracovního procesu přináší i všechny ostatní aspekty svého života. Pomozte svým pracovníkům dosáhnout ronováhy a odmění se Vám loajalitou a větším výkonem.

Transparentní komunikace napříč firmou podporuje motivaci. Dalším významným faktorem motivace je možnost využití potenciálu. Člověk na své pracovní pozici využívá jen zlomek. Koučink podporuje jedinečné bohatství každého z nás objevit a pomáhá v odstranění bariér, které nám brání v jeho plném využití. Efekt koučinku je trvalý a všestranně využitelný.

Lidské zdroje a interní marketing vnímáme jako komplexní systém, který jeden bez druhého má jen omezené možnosti.

 

 

Specializujeme se na:

 

Interní marketing - komplexní pohled na interní fungování firmy s cílem optimalizace komunikačních toků, vyladění individuální motivace a firemních cílů i hodnot.

 

Life Balance organizace - efektivní komunikace je základem každé učící se organizace. Spokojený a motivovaný pracovník je tím největším bohatstvím každé firmy.

 

Firemní screening- změříme intenzitu a kvalitu vazeb ve Vaší firmě. Detailní analýza neformálních struktur a komunikačních toků umožňuje přesnou identifikaci klíčových bariér růstu a významně šetří náklady při jejich odstranění.

Síťová analýza mimo jiné umožňuje identifikaci opinion makers, kteří ve spolupráci s top managementem zajistí efektivní realizaci změn potřebných ke zvýšení konkurenceschopnosti firmy. 

 

Efektivně k jádru problému - průzkumy spokojenosti zaměstnanců, hloubkové výzkumy (Focus Groups, IHR)

 

Typologie MBTI

Enneagram

Individuální koučink

Koučink řídících pracovníků

Koučink týmů

Vztahový koučink

 

 

Reference:

 

Citibank, DPD, Energizer

 

 

 

Mgr. Pavlína Sadilová

 

T: +420 702 075 185 | pavlina@balance4you.cz

PhDr. Petra Ulrichová, MBA

 

T: +420 777 574 611 | petra@balance4you.cz

Abyste mohli dělat věci jinak, musíte je jinak i vidět.

(Paul Allaire)

Kontaktujte nás