Služby pro jednotlivce

 

 

Nenabízíme koně do zásuvky! Jsme Vám k dispozici, pokud hledáte stabilnější hodnoty a potřebujete udělat v životě změnu. Pokud si pokládáte spoustu otázek a hledáte odpovědi. Stojíte na životní křižovatce a chcete si udělat jasno. Nemáte radost a uspokojení ze své práce. Nevycházíte se svým šéfem. Hledáte motivaci. Nerozumíte si s dětmi nebo partnerem. Máte pocit, že Vás nikdo nechápe. Nic nestíháte a už vůbec ne to, co byste chtěli. Topíte se ve víru událostí a nevíte, jak vyplout nad hladinu. Točíte se stále v kruhu a nemůžete nalézt cestu ven. Nejste jednoduše šťastní. Zažíváte stres. Bolí Vás záda a žaludek. Chcete začít podnikat a nevíte, kde začít.

 

Toužíte po životní rovnováze, toužíte po Life Balance!

 

 

Nabízíme profesionální individuální i skupinový koučink, který Vám pomůže objevit Vaše skryté zdroje a znovu nabýt životní rovnováhu. Pomůžeme Vám podívat se na zajeté věci z nových úhlů. Nastavíte si nové souřadnice/ cíle a vykročíte na cestu. Co potřebujete k tomu, abyste byli v životě spokojeni? To víte nejlépe Vy sami. My Vám nabízíme profesionální společnost na cestě za Vašimi sny a ukážeme Vám zkratky k Vašemu spokojenému životu a Vašim cílům!

 

Přijďte ochutnat koučink a seznámit se s námi. Rádi Vás uvidíme na našich otevřených seminářích. Více v sekci - SEMINÁŘE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. Pavlína Sadilová

 

T: +420 702 075 185 | pavlina@balance4you.cz

PhDr. Petra Ulrichová, MBA

 

T: +420 777 574 611 | petra@balance4you.cz

Abyste mohli dělat věci jinak, musíte je jinak i vidět.

(Paul Allaire)

Kontaktujte nás