Výzkum Life Balance 2015

 

 

Vážení a milí příznivci koučinku,

 

jako první jsme se rozhodli zmapovat českou populaci z pohledu Life Balance. Zajímá nás, jaké je vnímání lidí v oblasti životní spokojenosti, jistot, hospodaření s časem. Jak se dotkly technologické zázraky oblasti sociálních dovedností a komunikace lidí.

 

Pokud se rozhodnete zapojit do tohoto ojedinělého projektu, budeme rádi. Věnujte nám 15 minut svého času a vyplňte dotazník. Staňte se s námi průzkumníky a hledejte zdroje spokojeného života v dnešní moderní době. Hledejte s námi zdroje Life Balance! Zmiňte se o projektu u přátel. Pokud se také zapojí, získáme širší pohled. Dárek pro Vás za vyplnění 1 dotazníku =  

25 procent sleva na 1 hodinu individuálního koučinku. Pokud se rozhodnete tuto nabídku využít, kontaktujte nás a domluvte si termín. 

 

Spokojenost v životě je přímo úměrná tomu, zda žijete v souladu se sebou samým. Zda dostatečně sníte a realizujete svůj každodenní život v souladu s těmito sny. Již v průběhu vyplňování dotazníku budete mít možnost se o sobě něco nového dozvědět, např. Kdo jsem dnes? Kam kráčím? co od života očekávám? Jaké mám priority na následující 3 měsíce?

 

Přejeme Vám mnoho úspěchů a těšíme se na setkání!

.

P  &  P

 

 

 

 

 

Dotazník můžete vyplnit ZDE.

 

 

 

Pro vyplnění dotazníku budete přesměrováni na externí zabezpečený odkaz společnosti my.survio.com.

 

Pro svou odměnu si napište na adresu vyzkum@balance4you.cz.

 

Děkujeme!

Mgr. Pavlína Sadilová

 

T: +420 702 075 185 | pavlina@balance4you.cz

PhDr. Petra Ulrichová, MBA

 

T: +420 777 574 611 | petra@balance4you.cz

Abyste mohli dělat věci jinak, musíte je jinak i vidět.

(Paul Allaire)

Kontaktujte nás